Przedpokój jest wizytówką całego mieszkania. Dlatego bez względu na wielkość, nasłonecznienie i kształt powinien być zaaranżowany gustownie i z głową. Oto 5 cennych rad pomocnych w zagospodarowaniu tej kluczowej przestrzeni.

Po pierwsze – przygotuj pojemną szafę

To kluczowa zasada podczas urządzania tego charakterystycznego pomieszczenia. Garderoba powinna być na tyle pojemna, by pomieściła wszystkie użytkowe okrycia wierzchnie domowników i wystarczyła również dla gości. Świetne propozycje znajdziesz na https://mebel4u.pl/. Bogactwo rozwiązań i propozycji pozwoli Ci na dobranie mebli idealnych.

Po drugie – wygospodaruj dodatkowe miejsce

Przedpokój nie jest w stanie pomieścić wszystkich ubrań. Dlatego oprócz szafy, postaraj się zarezerwować odpowiednią przestrzeń na elementy garderoby niewykorzystywane na co dzień. Może do tego służyć większa szafa w innym pomieszczeniu lub pojemny pawlacz umieszczony w korytarzu.

Po trzecie – zapewnij miejsce butom

Nawet najlepiej urządzony przedpokój może zostać oszpecony przez bezładnie rozrzucone obuwie. Daje się zauważyć, że często zajmują one miejsce wzdłuż mebli lub ściany. Nie tylko nie zachęcają widokiem, ale mogą też powodować zabrudzenia wystroju. W przypadku małych pomieszczeń świetnie sprawdzą się podłużne szafki z siedziskiem na wierzchu.

Po czwarte – użyj wieszaków na obuwie

Kto powiedział, że buty nie mogą ozdabiać pomieszczenia? W wielu nowoczesnych wnętrzach korytarz posiada specjalny wieszak z hakami, na których umieszcza się buty. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy mają naprawdę niewiele miejsca. Nie potrzebują wtedy martwić się o wstawianie dodatkowych mebli.

Po piąte – dbaj o porządek

Jeśli zapewnisz swojej garderobie określone miejsce, trzymaj się tego postanowienia. Brak czasu lub lenistwo może powodować, że rzeczy za kilka chwil znajdą się zupełnie gdzie indziej niż pierwotnie. Aby wnętrze zachwycało wystrojem, należy dbać o jego czystość.

To tylko 5 najpopularniejszych rozwiązań w przechowywaniu odzieży. Warto się ich trzymać, by zapewnić sobie komfortowy wystrój korytarza.

Leave a comment

Simple Ways to Smart Solutions!