Chociaż w Warszawie do dyspozycji jest pełna gama nieruchomości z rynku wtórnego, to jednak wielu klientów woli zdecydować się na nowe mieszkanie na wybudowanym niedawno osiedlu mieszkaniowym. Co ciekawego można znaleźć w ofercie deweloperów? Sprawdzamy ich propozycje!

Warszawa – duże zainteresowanie mieszkaniami na rynku pierwotnym

Kategoria ofert jak mieszkania Warszawa sprzedaż stale cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nieruchomości w Warszawie kupują zarówno osoby, które chciałyby wyprowadzić się na swoje, jak i inwestorzy, którzy w nieruchomościach upatrują sposobu na ochronę własnych oszczędności przed inflacją.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie, które dostępne są w wielu metrażach. Deweloperzy oferują zarówno mniejsze mieszkania o powierzchni około 30-40 metrów kwadratowych, jak i większe nieruchomości, których metraż przekracza 80 metrów kwadratowych i są doskonałe dla rodzin.

Tym, co przyciąga kupujących, jest również wykonanie osiedli mieszkaniowych według najnowszych norm budowlanych, co oznacza brak problemów z termoizolacją oraz bezpieczeństwem.

Nowe mieszkanie może być też dowolnie urządzone – samodzielnie lub z pomocą ekipy, również w ramach dostępnych u dewelopera pakietów wykończeniowych „pod klucz”.

Nowe osiedla mieszkaniowe w Warszawie

Warszawa to dynamiczny rynek mieszkaniowy, gdzie na kupujących stale czeka wiele interesujących ofert.

Nowe osiedla mieszkaniowe realizowane w Warszawie to propozycja dla osób, które poszukują nowoczesnych lokali spełniających ich oczekiwania pod każdym względem.

Jednym z deweloperów, którzy realizują obecnie nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, jest Victoria Dom. W jego ofercie można znaleźć szeroką gamę nieruchomości w lokalizacjach jak Białołęka, Praga, Targówek, Rembertów, Ursus, gdzie ceny nadal utrzymują się na przystępnym poziomie. Z dokładną ofertą dewelopera można zapoznać się na jego witrynie victoriadom.pl.

Warto pamiętać o tym, że nowe inwestycje w Warszawie cieszą się dużym zainteresowaniem, a najlepsze lokale sprzedają się od ręki. Warto więc pamiętać o tym, by nie zwlekać z decyzją, ponieważ istnieje duże ryzyko, że upatrzona nieruchomość zostanie sprzedana bardzo szybko.

Ceny mieszkań w Warszawie ciągle rosną

Chociaż w ostatnim czasie zainteresowanie zakupem mieszkań w Warszawie zmalało, to jednak nie wpłynęło to znacznie na ich ceny zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.

Większość cen nieruchomości w Warszawie plasuje się obecnie na poziomie od około 9 tysięcy złotych do 13 tysięcy złotych za metr kwadratowy.

Najwięcej własne M kosztuje w Śródmieściu, na Żoliborzu, Wilanowie oraz Woli. W tych lokalizacjach obecnie trzeba zapłacić za jeden metr kwadratowy nieruchomości od 12 do nawet 16 tysięcy złotych.

Natomiast najniższe ceny dotyczą dzielnic jak Białołęka, Wawer, Rembertów czy Wesoła, gdzie spadają one poniżej 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy.

Leave a comment

Simple Ways to Smart Solutions!